Do najistotniejszych osiągnięć naszego przedszkola zaliczamy radość i uśmiech naszych wychowanków, a także dobrą współpracę z rodzicami, co przejawia się w ich zaangażowaniu w pracy na rzecz przedszkola. Bardzo dobrze układa nam się również współpraca ze środowiskiem lokalnym, jesteśmy często zapraszani do uczestnictwa w różnorodnych imprezach okolicznościowych.

Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi placówkami oświatowymi. Wychowankowie naszego przedszkola uczestniczą w wielu konkursach, przeglądach oraz festiwalach.

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkolaki  mają możliwość pochwalić się  następującymi sukcesami.

Powiatowy Konkurs Plastyczny ? W zdrowym ciele zdrowy duch?

Powiatowy Konkurs Plastyczny ? W zdrowym ciele zdrowy duch? organizowany przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej. Udział wzięły:

Grupa 5 ? latki:

  • Martyna Franczak ? wyróżnienie

Grupa 6 ? latki :

  • Zuzanna Meresta