Do najistotniejszych osiągnięć naszego przedszkola zaliczamy radość i uśmiech naszych wychowanków, a także dobrą współpracę z rodzicami, co przejawia się w ich zaangażowaniu w pracy na rzecz przedszkola. Bardzo dobrze układa nam się również współpraca ze środowiskiem lokalnym, jesteśmy często zapraszani do uczestnictwa w różnorodnych imprezach okolicznościowych.

Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi placówkami oświatowymi. Wychowankowie naszego przedszkola uczestniczą w wielu konkursach, przeglądach oraz festiwalach.

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkolaki  mają możliwość pochwalić się  następującymi sukcesami.

III Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej

III Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej "Kto czyta ma piękne sny?" zorganizowany przez Przedszkole nr 64 w Lublinie.

Udział wzięli:

  • Wiktoria Koperda ? grupa 3 latki
  • Jakub Klimek ? grupa 6 latki