Do najistotniejszych osiągnięć naszego przedszkola zaliczamy radość i uśmiech naszych wychowanków, a także dobrą współpracę z rodzicami, co przejawia się w ich zaangażowaniu w pracy na rzecz przedszkola. Bardzo dobrze układa nam się również współpraca ze środowiskiem lokalnym, jesteśmy często zapraszani do uczestnictwa w różnorodnych imprezach okolicznościowych.

Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi placówkami oświatowymi. Wychowankowie naszego przedszkola uczestniczą w wielu konkursach, przeglądach oraz festiwalach.

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkolaki  mają możliwość pochwalić się  następującymi sukcesami.

I Powiatowy Konkurs Piosenki o Zdrowiu

I Powiatowy Konkurs Piosenki o Zdrowiu organizowany w ramach Powiatowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w Cycowie

Zespół "Motylki" ? IV miejsce:

  • Katarzyna Dziurka
  • Martyna Suszek
  • Kacper Choma
  • Hanna Zawadzka
  • Miłosz Steciak