Konkurs Rodzinny - Stroiki Wielkanocne

Konkurs Rodzinny "Stroiki Wielkanocne" adresowany do dzieci przedszkolnych i ich rodzin. Organizowany przez Przedszkole Samorządowe w Milejowie. Wyróżnienie za własnoręczność wykonania i wkład pracy dziecka dla:

• Katarzyna Dziurka
  • Nataniel Król
  • Wiktor Wieczorek
  • Zuzia Kasperek
  • Kacper Sadź
  • Szymon Obara
  • Jan i Hania Zawadzcy
  • Wiktor Rabczewski
  • Filip Lis
  • Martyna Suszek

Wyróżnienie za oryginalność i pomysłowość dla:

• Inez Siemińska
  • Wojtek Cieślak