Do najistotniejszych osiągnięć naszego przedszkola zaliczamy radość i uśmiech naszych wychowanków, a także dobrą współpracę z rodzicami, co przejawia się w ich zaangażowaniu w pracy na rzecz przedszkola. Bardzo dobrze układa nam się również współpraca ze środowiskiem lokalnym, jesteśmy często zapraszani do uczestnictwa w różnorodnych imprezach okolicznościowych.

Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi placówkami oświatowymi. Wychowankowie naszego przedszkola uczestniczą w wielu konkursach, przeglądach oraz festiwalach.

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkolaki  mają możliwość pochwalić się  następującymi sukcesami.

Konkurs Plastyczny - Jak zmienia się mój świat?

Konkurs Plastyczny "Jak zmienia się mój świat?" organizowany przez Urząd Marszałkowski woj. lubelskiego

  • Ryś Natalia
  • Suszek Martyna
  • Wodzyńska Martyna
  • Zielińska Amelia
  • Ciepałowicz Julia