Do najistotniejszych osiągnięć naszego przedszkola zaliczamy radość i uśmiech naszych wychowanków, a także dobrą współpracę z rodzicami, co przejawia się w ich zaangażowaniu w pracy na rzecz przedszkola. Bardzo dobrze układa nam się również współpraca ze środowiskiem lokalnym, jesteśmy często zapraszani do uczestnictwa w różnorodnych imprezach okolicznościowych.

Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi placówkami oświatowymi. Wychowankowie naszego przedszkola uczestniczą w wielu konkursach, przeglądach oraz festiwalach.

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkolaki  mają możliwość pochwalić się  następującymi sukcesami.

Międzyprzedszkolny Konkurs Języka Angielskiego ,,ANGLOFUN"-2014

W Piasecznie odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Języka Angielskiego ?ANGLOFUN?. Celem konkursu, było sprawdzenie umiejętności językowych dzieci 3-4 letnich. Udział w nim wzięło troje dzieci z naszego przedszkola, a mianowicie: Emilia Roczon, Daria Kasprzak i Wojciech Zarzycki. Mimo, iż nie udało się stanąć na podium nasze pociechy zaprezentowały bardzo dobry poziom w nauce języka angielskiego. Jeszcze raz gratulujemy!